לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות חייגו עכשיו:   03-6814815  054-6684288

נהיגה בפסילה

נהיגה בפסילה ביודעין גוררת ענישה מחמירה של עד 3 שנות מאסר.   

  1. נהג עם עבר תעבורתי של נהיגה בפסילה ונהיגה ללא רשיון תקף נתפס נוהג שוב בפסילה וללא רשיון תקף, קיבל חצי שנה עבודות שירות וחצי שנה פסילה.
  2. נאשם שהואשם בפעם השלישית בנהיגה בפסילה והתביעה הגישה בקשה למעצר עד תום הליכים, עו"ד שלומי בר שיכנע את בית המשפט להסתפק במעצר בית לילי בלבד! 
  3. נהגת שנהגה בזמן פסילה ועם עבר פלילי ותעבורתי בזכות עבודתה של עו"ד שלומי בר הוא הצליח להביא לכך שהנאשמת תקבל רק 4 חודשי פסילה בפועל.
  4. נאשם נהג בפסילה בשני אירועים שונים לאחר שהורשע בתאונת דרכים קטלנית. הוגש נגד הנאשם כתב אישום בגין 2 אירועים של נהיגה בפסילה , עו"ד שלומי בר הביא לזיכויו של הנאשם מאחד האישום עקב טענת התיישנות ובגין האירוע השני קיבל הנאשם עונש של חצי שנה מאסר בלבד.
  5. עו"ד שלומי בר הצליח לשחרר ללא תנאים את נאשם שהואשם בנהיגה בפסילה ועם עבר תעבורתי מכביד מהמעצר עד תום הליכים שהוא היה בו. כמו כן הצליח עו"ד שלומי בר להביא לכך שיוארך המאסר על תנאי שהיה בר הפעלה ושהעונש שיושת עליו יהיה 10 חודשי פסילה בחופף לפסילות שהיו לו בתיקים אחרים.  
  6. התביעה הגישה בקשה למעצר עד תום הליכים של נאשם, עם עבר תעבורתי נכבד, שהואשם בנהיגה בפסילה.  הנאשם נשלח לתסקיר ועל אף בקשת התביעה והתסקיר השלילי שהתקבל עו"ד שלומי בר פרס בפניי בית המשפט טיעונים משכנעים והביא לכך שהנאשם ישוחרר מהמעצר. 
  7. נהג שהואשם בנהיגה בפסילה עם 150 עבירות תעבורה קודמות כולל הרשעות קודמות של נהיגה בפסילה. התביעה ביקשה מעצר עד תום הליכים אך עו"ד שלומי בר הצליח לשכנע את בית המשפט לאפשר לנאשם לשהות במעצר בית במקום בכלא.  
  8. נאשם נהג בפסילה שקיבל לאחר שהיה מעורב בתאונה קטלנית. הנאשם קיבל עונש של חצי שנת מאסר בלבד ובחופף למאסר שהוא כבר מרצה. 
  9. עו"ד שלומי בר הצליח לשכנע את בית המשפט לדחות את בקשת התביעה לעצור נאשם עד תום הליכים בגין נהיגה בפסילה בפעם השניייה. כמו כן עו"ד שלומי בר הצליח להגיע להסדר עם התביעה שלא יוטל על הנאשם מאסר בפועל אלא יוארך המאסר על תנאי שהיה לנאשם. 
  10. נאשם הורשע בנהיגה בפסילה, השופט שדן בתיק הוסיף עונש לאחר מתן גזר הדין. עו"ד שלומי בר הגיש ערעור על מתן העונש הנוסף לאחר מתן גזר הדין, הצליח בערעור וגרם לביטולו של העונש הנוסף. 

 

יצירת קשר

חייגו: 054-6684288

×