לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות חייגו עכשיו:   03-6814815  054-6684288

נהיגה ללא רשיון נהיגה תקף

במידה ומדובר על רישיון נהיגה לא תקף מחמת פקיעתו העונש הוא ממספר חודשי פסילה ועד מאסר בפועל תלוי כמה שנים הרישיון פקע.  

במידה ומדובר על נהיגה ללא רישיון בגלל שמעולם לא הוצא רישיון כבר מהמקרה הראשון ייתכן כי ישיתו מאסר בפועל. 

  1. עו"ד שלומי בר ביטל פס"ד שבו שפטו בהיעדר אדם והוריד את העונש בגין רישיון נהיגה שפקע תוקפו כשנתיים לפני הנהיגה ומפסילה בפועל, פסילה על תנאי וקנס של 1500 ש"ח לפסילה על תנאי פחותה וקנס של 1000 ש"ח. 
  2. רוכב אופנוע שנהג ללא רישיון נהיגה תקף וקיבל 7 ימי פסילה בלבד!
  3. עו"ד שלומי בר הגיע להגיע להסכים בו יאריכו פסילה על תנאי שהיו אמורים להפעיל על נהיגה ללא רישיון רכב תקף.
  4. נאשם שנהג בלי רשיון תקף לרכב ועם עבר תעבורתי מכביד, עו"ד שלומי בר מצא ליקויים ראייתים בתיק התביעה והצליח להאריך את התנאי שהיה תלוי עומד כנגד הנאשם.  
  5. אדם שנהג ללא רשיון נהיגה תקף עו"ד שלומי בר מצא כשלים בתיק התביעה וסגר הסדר שבו יוטל על הנאשם קנס ופסילה על תנאי ללא פסילה בפועל!
  6. הנאשם הואשם בנהיגה ללא רישיון תקף לסוג הרכב, עו"ד שלומי בר שם לב כי העבירה בכלל אינה זו שהנאשם הואשם בה אלא שהוא הסיע יותר אנשים משהיה מותר לו ואז הצליח לסגור הסדר שבו הנאשם ייאלץ רק לשלם קנס ולקבל מאסר על תנאי בלי מאסר או פסילה בפועל! 
  7. הנאשם נהג לאחר שרשיונו פג תוקף לפני יותר מחצי שנה ונהיגה עם רשיון שלא מתאים לסוג הרכב, עו"ד שלומי בר הביא לכך שהתביעה ביטלה את סעיף האישום האחרון והסכימה שיושת על הנאשם רק קנס ופסילה על תנאי ללא פסילה בפועל.
  8. נאשם שהורשע בפעם השנייה בנהיגה ברכב ללא רישיון נהיגה כיוון שזה מעולם לא הוציא רישיון קיבל עונש של שנה בפסילה בפועל בלבד, ללא עבודות שירות וללא מאסר!

יצירת קשר

חייגו: 054-6684288

×