לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות חייגו עכשיו:   03-6814815  054-6684288

מה לעשות במקרה של תאונת דרכים?

אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים בתל אביב, עליכם להיוועץ בזריזות בעו"ד תאונות דרכים בתל אביב. לא משנה אם מדובר בתאונה קלה, תאונה בינונית או תאונה קשה, אם יש נפגעים או שאין או מה רמת הנזק לרכבים, אם אתם אשמים או לא אשמים – רק עורך דין מומחה ומנוסה יוכל להסביר לכם מה עליכם לעשות מבחינת משפטית וביטוחית, על מנת למקסם את הזכויות שלכם.

במידה ויש עליכם אשמה, נניח למשל במידה ונהגתם נהיגה מופרזת או שנהגתם בשכרות, או בכל מקרה של נפגעים – עורך דין יוכל גם להסביר לכם כיצד לפעול וגם לבנות לכם אסטרטגיה משפטית מלאה ולייצג אתכם כראוי. "שלומי בר – משרד עורכי דין" נמצא ברח' ז'בוטינסקי 33, רמת גן ואם אתם זקוקים לעורך דין תאונת דרכים בתל אביב, אתם מוזמנים לפנות אלינו בהקדם.

לשמור על קור רוח

קל מאוד לאבד את העשתונות או להיכנס ללחץ לאחר שהתרחשה תאונת דרכים. הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא לחשוב היטב, לא לפעול באימפולסיביות וכאמור להתייעץ עם עורך דין. יש להזמין ניידת משטרה למקום האירוע ובמידת הצורך גם את מד"א. יש להישמע לכל ההוראות של אנשי המשטרה, יהיו אשר יהיו. ככל שתתייעצו ותעזרו בשירותיו של עורך דין במועד מוקדם יותר, כך יהיה קל יותר לבצע בקרת נזקים ולפעול בצורה נכונה ועם חשיבה לעתיד. עו"ד תאונות דרכים תל אביב יוכל לעזור לכם לחזור לשגרה בעת המוקדמת ביותר.

פסילה מנהלית במקרה של תאונת דרכים

לעיתים ניתנת פסילה מנהלית כאשר הנהג היה מעורב בתאונת דרכים, ובפרט אם הוא נהג בשכרות או תוך נהיגה שנתפסה כנהיגה לא זהירה או מופרזת. זהו אחד מהמקרים שעו"ד יוכל לטפל בהם ולבדוק אם הפסילה בוצעה על פי חוק. במידה ולא, ניתן יהיה לבטל אותה.

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב

אם אתם מעוניינים להיעזר בעצתו ובייצוגו של עורך דין תאונת דרכים תל אביב, משרדנו זמין עבורכם בטלפונים מספר 03-6814815 ו-054-6684288. ניתן להתרשם כאן מהופעות שונות של המשרד שלנו באמצעי התקשורת.

×