לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות חייגו עכשיו:   03-6814815  054-6684288

בתי המשפט לתעבורה ולשכות התביעה

ברחבי הארץ קיימים בתי משפט לתעבורה ובהן לשכות התביעה המייצגות את התביעות הנוגעות לדיני תעבורה. בתי המשפט לתעבורה הם חלק אינטגרלי מרשות השופטת בארץ. ניתן לפנות ללשכות תביעות תעבורה בפקס או להגיע אליהן במועדי קבלת הקהל. במידה ובוצעה עבירת תנועה מסוימת והתקבל זימון למשפט, המשפט יתקיים בדרך כלל בבית המשפט לתעבורה במחוז שבו בוצעה העבירה. באותה מידה, במידה והעבירה או התאונה התרחשו בתל אביב, תטפל בנושא לשכת תביעות תעבורה תל אביב. בבתי המשפט לתעבורה נערכים המשפטים הנוגעים בין היתר לדיני תעבורה, לעבירות תנועה ולתאונות דרכים.

ערעורים ותביעות בבית המשפט לתעבורה

במקרה שבו ניתנה פסילה מנהלית ובכל מקרה בו ניתן זימון להגיע לדיון או משפט בבית המשפט בעקבות התרחשות תאונה או ביצוע עבירת תנועה, יש לשכור את שירותיו של עורך דין לדיני תעבורה שייצג אתכם ויתווה טקטיקה לפעולה ולהתנהלות. המטרה היא לצאת מהמשפט בצורה הטובה ביותר, בין אם על ידי הגעה להסדר טיעון, על ידי המתקה של עונשים או על ידי קבלה מוצלחת של ערעורים הנוגעים לדוחות, קנסות ושלילות. במידה ומדובר במשפט מסובך יותר, חשוב עוד יותר לוודא שמדובר בעורך דין מיומן. בכל אופן, ייצוג של עורך דין יגדיל את הסיכויים שלכם באופן משמעותי להשיג את מבוקשכם. יש אפשרות לפנות בעצמכם ללשכות התביעה ולבתי המשפט בנושאים מסוימים, כגון במצב של רצון ליידע לגביי החלפה של עורך דין שמייצג אתכם או בשביל להגיש בקשות מסוימות הנוגעות לדיונים בבית המשפט.

פסילות, שלילות ועבירות תנועה

כל נהג העובר על החוק, בין אם מדובר בנהיגה מופרזת, בנהיגה בשיכרות, בנהיגה ללא מלווה או בעבירות אחרות, עלול לקבל פסילה מנהלית לתקופת זמן של בין חודש לשלושה חודשים ועשוי לעמוד לדין בפני בית המשפט לתעבורה שיקבע את עונשו. ייצוג של עורך דין שמכיר את לשכות התביעה בישראל יוכל לעזור לכם להשיג את מבוקשכם ולהגיע להסדר טיעון במידת הצורך.

"שלומי בר – משרד עורכי דין" ישמח לעמוד לרשותכם בכל הקשור לדיני תעבורה, עבירות תנועה ומשפטים בבתי המשפט לתעבורה. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפונים 03-6814815 ו-054-6684288. ניתן לקרוא אודות עו"ד שלומי בר יותר בקישור הבא. אם אתם מחפשים עורך דיני לדיני תעבורה תל אביב, מוזמנים ליצור קשר בהקדם לקבלת פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות.

×